Business mentoring

Podnikání je především práce na sobě. 

Záměr a produkty jsou důležité, ale lety zkušeností jsem zjistila, že podnikání vzkvétá, pokud vzkvétám i já

 

Sama dobře vím, jak těžké je sebrat odvahu, opustit jistoty a začít si tvořit vlastní práci. Osvobodit se a konečně dělat to, co mě nejvíc baví. Začátky mého podnikání nebyly zcela růžové, ani úspěšné, ale postupem času jsem se naučila přijímat i těžkosti a doteď z nich těžím to nejlepší. 

 

Podnikám 7 let a za tu dobu jsem vybudovala úspěšný obchod KAMENY pro život www.kamenyprozivot.cz a vytvořila jsem si koučovací a mentorskou praxi, kterou prošla stovka klientů. 

 

Jak spolu budeme pracovat?

Asistuji Vám na cestě do vlastního nitra, kde v sobě hledáte otázky a odpovědi v souladu s Vaším momentálním nastavením. Formou koučinku na sobě pracujete a postupnými kroky v realitě si tak tvoříte ideální formu Vašeho podnikání.


Ať už jste na začátku nebo máte s podnikáním bohaté zkušenosti, vždy je co zlepšovat. Detailně se podíváme na Vaše témata, určíme spolu směr a záměr. Předám Vám funkční zkušenosti a techniky, projdeme si tipy a triky pro úspěšné vědomé podnikání. 

 

Největší radost mi udělá člověk, který pochopí svoji sílu, převezme zodpovědnost za tvorbu a začne konat v souladu se svými ideály. 

 

Pro koho je mentoring určen

Ráda pracuji s volnonožci, ať už ve službách či s majiteli eshopů či obchodů. Podpořím Vás i pokud s podnikáním začínáte a chcete jej od začátku tvořit vědomě

 

Vlastní business je cesta, která se skládá z konzistentní práce na svých tématech a především postupování po malých krůčcích vpřed. Úspěch přeje těm, kteří vytrvají, pracují jak vevnitř, tak vně, mají strategii a aktivně kráčejí ke svým cílům.

Nejčastější témata, které s lidmi řeším

Základem úspěšného podnikání je Váš mindset. Uvědomit si a odbavit těžké vzorce převzaté z rodiny či z předchozích zaměstnání je naprosto v pořádku a žádoucí. Pocity méněcennosti, těžkosti a nedostatečnosti jsou zcela normální. Společně se na ně podíváme a pozveme si na pomoc transformaci a změnu.

Zvu Vás k ponoru do hlubin své psýché a průzkumu strašáků, kteří Vám brání rozjet podnikání naplno.

S jakými tématy Vám pomůžu

Sama jsem si tématy na levé straně prošla a moc dobře je znám. Pokud se cítíte, že jste na všechno sami a nevíte kudy dál, je ten správný čas s tím něco udělat. 
Ta svoboda a radost z toho, že se živíte tím, co Vás baví, za to rozhodně stojí.

Jak probíhá naše setkání?

Ceník

 

Milí klienti,

pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mě.

 

Úvodní konzultace 30 minut je ZDARMA. 

  Balíček 5 koučingů

  8 000 Kč

  5 x 60 - 90 MINUT

  Balíček 3 koučingů

  5 100 Kč

  3 x 60 - 90 MINUT