Individuální práce s krystaly

Krystaly jsou zde pro každého, kdo si s nimi vybere pracovat. Velmi rádi se stávají učitelem a přítelem, sdílí svou moudrost, vědění a přináší do životů lidských bytostí léčení a Světlo.

 

„Pokud chcete najít tajemství Vesmíru, berte v potaz vše co se týká energie, frekvence a vibrace.“ 

Nikola Tesla 

 

Inspiruji Vás, jak využít potenciál krystalů a vzácných kamenů k vytvoření harmonického domova či ke svému osobnímu růstu.

 

Pomohu Vám propojit se s Vědomím krystalů a pomocí jejich léčivých kódů otevřít dveře k Vašemu osobnímu vzestupu.

 

Provedu Vás tak, abyste si sami našli způsob, jak s kameny komunikovat a spolupracovat.

 

Svou vnitřní alchymií a radostí z Tvoření ve hmotě přináším Světlo do lidských životů.

 

Tvořím obchod KAMENY pro život na Praze 1 a e-shop www.kamenyprozivot.cz, kde zprostředkovávám kameny, krystaly a další produkty z Darů Matky Země, které Vás mohou podpořit v životě.

 

Také jsem si vytvořila koučovací a mentorskou praxi s tématy osobního rozvoje, kterou prošla stovka klientů. Své zkušenosti a znalosti propojuji z různých oborů. S kameny a krystaly spolutvořím díky jejich moudrosti a vědění. Snažím se jejich záznamy zprostředkovat lidským bytostem a ukázat jim způsob, jak je využít pro svůj osobní růst či harmonický podporující prostor. Nejsem odborník geolog. Vidím a cítím za hranicí mysli a snažím svými zkušenostmi inspirovat ostatní.

 

Největší radost mi udělá člověk, který pozná svoji sílu, převezme zodpovědnost za svůj život a začne konat v souladu se svými ideály. 

 

Individuální setkání 1:1 je vhodné pro všechny, kdo chtějí blíže proniknout do říše krystalů a vzácných kamenů.

Ráda pracuji s každým, kdo se rád vyvíjí a otevírá své Srdce a Vědomí novým možnostem a Poznání.

Produkty na míru

AKTIVACE KRYSTALU PRO VÁŠ OSOBNÍ ZÁMĚR

Ujasníme si Váš záměr – čistota záměru je zde nejdůležitější. Přečtu Vaše záznamy v kosmickém Vědomí a nakalibruji je do vhodného krystalu, který společně vybereme. Naladím se na potenciál kamene (každý krystal má jiný), na Váš potenciál a záměr a obě tato pole propojím. Tím vznikne zcela nové energetické pole – začnete s krystalem spolutvořit. Bude Vám pomáhat v životě přesně tak, jak je to v souladu s moudrostí Vašeho těla a vývojem Duše. Krystal bude postupně „rozkódovávat“ Váš energetický systém dokud nenaplní svůj potenciál, tzv. „nesplní úkol“.

 

OČISTA PROSTOR A JEJICH HARMONIZACE

Pomohu Vám očistit prostory od nežádoucích energií a nakalibrovat je pro podporu Vašeho záměru či osobního růstu. Čištění provádím kvantově svojí vlastní technologií, kterou ukotvuji do krystalu či jiného artefaktu, se kterou Vás také propojím.

S jakými tématy Vám pomůžu

Přijďte i tehdy, když nemáte konkrétní otázky, ale kameny a krystaly Vás volají a chcete se otevřít hlubší spolupráci s nimi. Věřím, že najdeme způsob, jak využít jejich potenciál pro Váš lepší a harmonický život.

Jak probíhá naše setkání?

Energetická výměna

 

Milí klienti,

pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte mě.

 

Úvodní konzultace 30 minut je ZDARMA. 

    1 setkání

    1800 Kč

    cca 60 min

    V případě náročných projektů je výše energetické výměny stanovena individuálně předem.