O mně

Jsem žena v pohybu, cestovatelka, svobodná duše. Miluji život ve všech jeho hloubkách, výškách i šířkách. Nejraději pozoruji západ slunce u tančícího ohně.

 

Největší inspirací a učitelkou v životě je mi příroda sama. Hluboce věřím v léčivou moc rostlin, stejně jako v mocný účinek vzácných kamenů, ve kterých vnímám bytostnou přítomnost zemské moudrosti.

 

Jsem nejen milovnicí krásy, ale také osobního rozvoje. Skrze svoji životní cestu jsem se učila z různých tradic a přístupů, abych si z nich složila funkční set technik a nástrojů pro vzkvétající život, díky kterému podporuji i druhé. Jsem empatická, umím klást správné otázky, mám nadhled a jsem schopná komplexního vidění. 

 

Čerpat ze zdrojů Matky Země, vnímat bohatství dávných věků a dotýkat se jiných světů považuji za velký dar. Jsem vděčná, že jej s Vámi mohu sdílet.

 

Zvu Vás k četbě mého osobního příběhu.

Mé hodnoty jsou

Má cesta v příběhu

Kdo jsem byla

Pracovala jsem jako manažerka marketingového oddělení a byla jsem hodnocená za výkony. Svou hodnotu jsem prokazovala několikahodinovými přesčasy a splněnými výsledky. Jelikož jsem duše tvořivá a v Human designu jsem Generátor, který má potřebu neustále něco budovat, tak jsem také trávila mnoho nočního času prací na svých vlastních projektech. 

Abych to všechno ve zdraví přežila, občas jsem si odskočila na nějaký jógový kurz nebo učitelský výcvik. Jógu jsem se většinou učila soukromě v šest hodin ráno, protože jsem si jindy místo v diáři neudělala. Tahle hodina a půl párkrát týdně pro mě byl jediný čas, který jsem věnovala sama sobě a kdy konečně někdo “pečoval” o mě! Teď už vím, že to byla berlička a já se honila za dalším plněním cílů – odcvičit co nejvíce hodin jógy. 

Žila jsem se všudypřítomným pocitem, že nejsem dost dobrá. Každý den jsem vstávala s hrůzou, že MUSÍM…! Neznala jsem svou vlastní hodnotu ani své hranice.

 

Nutná životní změna

Moje transformace začala v momentě velké životní nespokojenosti zakončené rozpadem dalšího vztahu, vědomým potratem a začínajícím syndromem vyhoření. Můj život ztratil smysl a neměla jsem chuť jít dál. V tu dobu jsem se rozhodla, že musím něco změnit. Našla jsem v sobě sílu, opustila jistoty ve skvělé práci a vydala se na novou cestu neznámo kam.

Jak říká Paulo Coelho: “Když se pro něco rozhodneš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.” 

 

Mé učení

A tak mi Existence poslala do cesty inspirativní bytosti napříč rozdílnými přístupy a tradicemi. Měla jsem možnost čerpat z jejich bohatých znalostí a zkušeností, a učila se od nich, jak více poznat a milovat sama sebe. Díky rozdílným učením, se kterými jsem se během svého studia setkávala, jsem zjistila, že si všechny cesty jsou podobné, a tím největším učitelem mi začal být sám život. Pochopila jsem, že všechny odpovědi, které jsem hledala, mám v sobě, a to v každém momentě. 

V průběhu svého rozvoje jsem se začala učit i práci s energiemi, a seznámila jsem se s šamanismem a jeho rituály, které doplňují moji osobní praxi s kameny. Absolvovala jsem také několik ceremonií s posvátnými rostlinnými medicínami a stále čerpám z jejich hluboké moudrosti. Při své práci s klienty občas zvu na pomoc medicínu rapé nebo tabák. 

Mou největší učitelkou a inspirací se stala příroda sama.

Jak s tím souvisí kameny

Kameny nosím na sobě, používám je jako podporu při léčení a meditacích, harmonizuji s nimi své jídlo, vodu, dekoruji s nimi svůj domov i kancelář, vážím si jich ve své umělecké sbírce. Fascinují mě již od dětství, všude jsem se jimi obklopovala. Nosila jsem je po kapsách jako amulety, dávala je pod polštář či k pracovnímu stolu. Zdobila jsem se šperky, později tvořenými přímo mně na míru. Nikdy jsem nezjišťovala důvod, proč to dělám, přirozeně jsem věřila v jejich moc. 

Lapis Lazuli, Nefrit, Čaroit, Křišťál a Ametyst jsou mi nejblíže a hodně mi v životě pomohly. Troufám si říci, že se podílely na mé proměně. Nefritové disky Bi a dračí artefakty z období neolitické Číny se staly mými oblíbenými průvodci a předmětem studijního zájmu. 

Hluboce věřím, že to, co mě obklopuje, velmi ovlivňuje jak se zrovna cítím, chovám a jaké dělám v životě rozhodnutí. Pokud mám kolem sebe krásné a funkční předměty, které jsou se mnou v souladu, odplavuji nahromaděný stres a zažívám pocity bezpečí, vnitřního klidu a harmonie. 

Ráda studuji a zkoumám energii prostoru, čerpám z různých směrů a nauk. Miluji propojení tradiční krásy, a funkčních předmětů s moderním bydlením. Mým úkolem je vytvářet prostory, ve kterých se lidé cítí bezpečně, uvolněně, sami sebou. Kde lidé rádi tvoří, rostou, miluji a žijí naplněné životy.

Je mi ctí, že mohu touto silou a nadšením inspirovat i Vás.

 

Moje vize v práci s klienty

Miluji žití. Užívám si cestu vědomým životem a objevování svých i Vašich vnitřních krajin. Uvědomuji si, že všichni plujeme na jedné lodi a chceme to stejné – zažívat lásku a žít šťastný a spokojený život. 

Zároveň miluji pozorovat a podporovat originalitu v každém z nás. Jsme tak rozdílní, ale přesto máme všichni stejný cíl. Můžeme navzájem spolupracovat, inspirovat se a čerpat ze zkušeností druhých. Zkoumáme spolu hloubky podvědomých procesů a odkrýváme osobní poklady. Baví mě s Vámi sdílet cestu, která nikdy nekončí…

Mou vizí je ukázat svým klientům, že tvůrcem svého života jsme my sami. Vše, co lidé hledají venku, mají v sobě, jen se důkladně podívat. 

Předávám na sobě ozkoušené a funkční zkušenosti a techniky. Držím bezpečný a intimní prostor pro vše, co chcete do svého života pozvat. Sezení vždy vedu v napojení na tělo, srdce a intuici. Skrz prožitek tak dochází k uvědomění či pochopení vlastního “nastavení”. Výstupem je nový rámec, který můžete okamžitě uplatnit ve svém každodenním životě.

 

Ráda bych Vás pozvala do svého Kamenného obchodu v srdci Starého Města pražského, které mi slouží zároveň jako terapeutické místo. Zde můžete na vlastní smysly zažít požehnanou přítomnost velkých nerostů a polodrahokamů.  

Moje TOP životní hodnoty

Zdraví
Láska
Svoboda

Moje oblíbená motta

f

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír.

– BUDDHA
f

Budťe jako kondor.

Stoupejte, získejte nadhled a lítejte po boku Velkého Ducha.

Přineste si božskou moudrost sem na zem a tady ji žijte v realitě.

Osvoboďte se, roztáhněte křídla a leťte ke svému vysněnému cíli.

Leťte a žijte sebe.

Žijte božskou moudrost v těle.

Teď a tady na Matce Zemi.

– martina steklá

Napište mi